Ar Racing Podyuma Koşuyor

Beta Ayakkabı, Kyo My Friend, TCT Group sponsorluğunda, Renault Clio Cup ve Grup Maxi yarışlarına  katılan Ar Racing, gençlerle performans sergilerken ön sıralarda yer aldı.

 

 

Grup Maxi'de,  9. sırada Fiat Tipo ile start alarak iyi bir yarış çıkartan Ömer Ercan  5. oldu. Katıldığı ilk pist yarışında en güçsüz otomobil ile  5.  sırada yer alan Ömer Ercan, istikrarlı performansı ile dikkat çekti. Henüz 19 yaşında olan Ar Racing'in genç ve yetenekli pilotu Ömer Ercan'ın sergilediği üstün performans göz doldurdu.

 

 

Clio Cup'ta ikinci yarışına çıkan Ar Racing pilotu Ahmet Köseleci, tecrübeli rakipleri arasında 6. oldu. Devamlı yükselen bir grafik sergileyen Köseleci'nin, bu performansı ile önümüzdeki yarışta ön sıraları zorlaması bekleniyor…

 

 

Ar Racing takım direktörü Ertan Nacaroğlu sonuçlardan memnun olduğunu belirtirken gençlerin yükselen grafiklerinin sevindirici olduğunu dile getirdi. Clio Cup'ta 6. olan Ahmet Köseleci ve Grup Maxi'de 5. olan Ömer Ercan ın önümüzdeki yarışlarda kendilerine podyumda yer bulmak için hazırlanacaklarını sözlerine ekledi.


Geri