Kenan Doğulu gene Ar Racing’e çarptı

Beta Ayakkabı, Kyo My Friend, TCT Group sponsorluğunda İzmir Pınabaşı pistinde 2004  Renault Clio Cup üçüncü ayağına iki araçla katılan Ar Racing, tecrübeli pilotu Cengiz Artam ile onuncu, genç pilotu Ahmet Köseleci ile onikinci oldu.

Sıralama turlarında en iyi altıncı zamanı yaparak altıncı sırada yarışa başlayan Cengiz Artam, önceki yarışlarda alışageldiği üzere daha ilk turda gene Kenan Doğulu’nun arkadan çarpmasıyla zaman kaybetmesine rağmen zorlu yarışta onuncu olarak başarılı bir yarış çıkardı.

Renault Clio Cup 2004 sezonu, 13 Haziran Pazar günü Yunanistan Serres  Pisti'nde yapılan dördüncü ayak yarışı ile devam edecek.

Can Artam’a  I-Tech Dynamics” sponsor oldu

“ I-Tech Dynamics ”,  Formula 3000’de ve  motorsporları arenasında Türkiye’yi, Türk bayrağını ve bizleri gururla temsil eden başarılı pilotumuz Can Artam’a sponsor olma kararı aldı.

Yurtdışında katıldığı yarışlarda AY YILDIZLI kaskı ile Türkiye’yi temsil ederek önemli başarılar kaydeden Can Artam’a sponsor olan “ITechDynamics”, tüm dünya pazarında tanınan marka olma yolunda ciddi bir adım atmış oldu.

Eurosport, Formula 3000 Şampiyonası Monte Carlo heyacanını  22 Mayıs 2004 Cumartesi günü saat 18:30 da yarışın tamamında türkçe anlatım ve Ertan Nacaroğlu – Banu Hasırcıoğlu’nun keyifli yorumlarıyla  ekranlara taşıyacaktır.


Geri