Ar Racing’in  Serres hamlesi

 

Beta Ayakkabı, Kyo My Friend, TCT Group sponsorluğunda Yunanistan Serres pistinde 2004  Renault Clio Cup beşinci ayağına iki araçla katılan Ar Racing, genç pilotu Ahmet Köseleci ile 7’ inci ,  tecrübeli pilotu Cengiz Artam ile 8’ inci  oldu.

 

Sınır kapılarında yoğun kontroller ve uzun kuyruklardan dolayı sıralama turlarına yetişemeyen Ar racing pilotları, tüm pilotların arkasından yarışa başlamalarına rağmen Ahmet Köseleci ile yedinci Cengiz Artam ile sekinci olarak  Serres de çekişmeli ve tempolu bir yarış çıkardılar.

 

En kapsamlı ve en kalabalık pist organizasyonlarından biri olma özelliğine sahip Clio Cup’ın Serres ayağında dinamik bir yarış sergileyen Ar Racing, son sıradan gelerek yedinci sırada finiş gören Ahmet Köseleci ile beğeni topladı. Sekizinci sırada finiş çizgisinde damalı bayrakla buluşan Ar Racing’in tecrübeli pilotu Cengiz Artam, azalmayan temposu ve baskılı pilotajı ile dikkat çekti.

 

Renault Clio Cup 2004 sezonu, 19 Eylül Pazar günü İzmir Pınarbaşı Pisti'nde yapılan altıncı ayak yarışı ile devam edecek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.racing-tr.com


Geri